SUPERPOSTAVA

Zhubnout jednou provždy

„Naše zásada je zhubnout jednou a navždy.“

Jaké jsou příčiny obezity?

Podle odborníků existují dva druhy příčin:

 1. Druhotná, sekundární příčina
  je způsobena různými faktory, např. poruchami činnosti orgánů. Tyto poruchy jsou doprovázeny nadměrnou chutí k jídlu, častou ospalostí či nadměrným močením.

  V těchto případech je nutné příčinu odstranit léčením příslušných orgánů.

 2. Jednoduchá příčina - nesprávná výživa.
  Poměr přijatých a spálených kalorií je důležitý, ne vždy však rovnítko znamená správnou výživu. Záleží na poměru výživných látek ve zdroji potravy. Pokud jsou ve špatné kombinaci, nemusí se dokonale strávit a jdou na zásoby. Tady potom dochází ke vzniku obezity. Obecně se dá tvrdit, že všechny živiny v zelené (listové) zelenině jsou ve správném poměru. K obezitě takto dochází při nesprávném rozložení potravy během dne, zvláště v případech, kdy se většina sní večer.

  U jednoduchých příčin musíme:
  a. odstranit nedostatek pohybu
  b. ovlivnit výživu - snížit příjem kalorií (tuky, cukry - alkohol), spálit svoje rezervy - správně kombinovat potraviny, rozložit příjem kalorií, soustředit se na kvalitu potravin - přijímat více surové stravy (rostlinná strava), dříve se zasytíme. Pokud se přejíme, potrava se nestráví. Správná strava

Lze zdravě, spolehlivě a hlavně dlouhodobě zhubnout?

Desítky milionů korun vynaložených na výzkum a desítky článků v časopisech ohlašujících další „nové úžasné diety“ dokazují, že nikdo neuspěl v hledání bezpečných, výživných a efektivních programů kontroly hmotnosti, které by byly dostatečně účinné a jednoduché pro většinu lidí.

Možná si říkáte: "Nerozumím tomu! Proč moje váha nenápadně, ale přesto stále přibývá? Vždyť jím pořád stejně!“ Nebo dokonce: „Vždyť jím méně!". Lidský organismus je geniální továrna na přežití. S přibývajícími léty snižuje tělo spotřebu energie a tak přibíráme kila, aniž bychom začali jíst víc. První, co většina lidí při nadváze zvolí, je míň jíst, což vede k nedostatku živin a nadměrnému ukládání energie (tuků) ze stravy. Ale žádná drastická omezení ani diety nejsou řešení! Pokud z jakéhokoliv důvodu začnete omezovat přísun živin, byť třeba jediné, tělo se začne bránit a naopak má tendenci si dělat větší zásoby. A tak, po krátkodobém úbytku váhy, začíná opět váha přibývat ještě rychleji. Navíc, aby tělo šetřilo energií, zpomalí metabolismus a Vy pozorujete větší únavu. Celková kondice a zdraví se ještě víc zhorší.

V současné době, kdy je obezita považovaná za velký zdravotní problém, jsme vytvořili své nutriční programy kontroly hmotnosti, které se mohou přizpůsobit potřebám mnohých lidí. Jsou výživné, příjemné a také jednoduché. Přirozenou cestou obohacují metabolismus, spalují tuky a tímto zlepší chuť k jídlu. Proč?

Vyrobeno z čistě přírodních zdrojů.
Nejsou potřeba léky.
Schváleno lékaři a odborníky.
Není nutné cvičit.
Bez hladovění a diet.
Dodávají příliv energie.
Jíte a přesto hubnete.

Pojďte si to sami vyzkoušet. Zhodnotíme Vaši situaci a nastavíme Vám Váš osobní program.

Váš osobní program

Chcete se s námi poradit o tom, jak správně a zdravě jíst?
Rádi byste se dozvěděli více o způsobech hubnutí?

Vyplňte formulář ZDE