SUPERPOSTAVA

Můj příběh - moje zkušenost

Pavel JanákJmenuji se Pavel Janák a již 20 let se zabývám zdravým životním stylem. Dnes už se, díky Bohu, stal wellness styl života docela běžným, než tomu bylo v době mých začátků. Touha po zdravém životním stylu je vzhledem k životnímu prostředí, ve kterém žijeme, už skoro nutností.

Vzpomínám na svou první týdenní „očišťovací kúru“, po které jsem pak v posilovně, ke svému vlastnímu překvapení a údivu kamarádů, dělal dřepy s 2 násobkem vlastní váhy. V mládí jsem aktivně sportoval a vystřídal několik různých sportů. I dnes, pokud povinnosti a rodina dovolí, se rád vracím ke své „staré lásce.“ V současné době jezdívám na horském kole. Už několik let po sobě absolvujeme s kamarády pravidelný letní cyklomaraton po hřebenech Jeseníků. Několikadenní sportovní úsilí bývalo tak náročné, že jsem domů pravidelně přijížděl o několik kilo lehčí. Jednou před léty jsem si s sebou přibral výživové produkty na redukci váhy a posílení organismu. K mému překvapení jsem měl po celou dobu váhu stejnou a sil na rozdávání.

Již více než 15 let si udržuji váhu kolem 65 kg, i přesto, že sportuji méně. Dnes užívám navíc zdraví posilující produkty k ochraně a obnově kloubní a vazivové tkáně. Po prodělané operaci menisku mé tělo potřebuje posílit i v této oblasti.

Dnes celá moje rodina (ten nejmladší člen ještě skrze maminku) užívá každý den produkty, které přinášejí prospěch našemu zdraví. A proč ne, když mají takové výsledky?

Na základě našich zkušeností jsme se s manželkou rozhodli pomáhat všem, kteří chtějí a potřebují snížit svoji váhu, očistit a ozdravit své tělo a natrvalo se udržet v kondici po zbytek života. Pro vás, kteří chcete zkoncovat s nadváhou jednou provždy, jsou naše programy právě tím, co potřebujete. Nabízíme i jiné produkty, čtěte dál a neváhejte nás kontaktovat – Váš osobní program.

Váš osobní program

Chcete se s námi poradit o tom, jak správně a zdravě jíst?
Rádi byste se dozvěděli více o způsobech hubnutí?

Vyplňte formulář ZDE