SUPERPOSTAVA

Kosmetika zítřka

Zpět

„Krása těla totiž vždy vychází z nitra.“

Ověřená zkušenost

Už královna Kleopatra, proslulá svou krásou, používala k pěstění svého těla právě aloe vera a velmi dobře věděla, že nejen lokální účinky aloe vera jsou zázračné, ale i vnitřní užívání - pití aloe vera tělu opravdu prospívá.

Krása těla totiž vždy vychází z nitra. Máme-li zdravotní problémy, ať už psychického nebo fyzického rázu, můžeme používat tu nejlepší kosmetiku, natírat se těmi nejlepšími krémy, ale zářivého výsledku nedosáhneme.

Aloe vera je biologicky aktivní směs mnoha vitamínů, minerálních látek, aminokyselin a obsahuje i celou řadu dalších účinných látek - celkem je jich více než 200. Aloe vera odstraňuje z našeho těla přebytečné a škodlivé látky (detoxikuje), působí proti stresu, posiluje imunitu, působí protialergicky a protizánětlivě, odstraňuje bolest, urychluje hojení ran, zvyšuje výkonnost - prostě harmonizuje činnost celého organizmu.

Používání kvalitních kosmetických přípravků z aloe vera má tyto účinky:

  • přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže - až ke kapilárám,
  • váže na sebe vodu, tzn. že velmi účinně hydratuje,
  • má vysokou výživnou hodnotu,
  • odstraňuje z kůže přebytečné a škodlivé látky (např. zbytky chemikálií a léků se ukládají do kůže a následkem toho zejména starší pleť vypadá unaveně a "popelavě"),
  • tlumí záněty chrání pokožku před negativními vlivy,
  • normalizuje (u starších lidí urychluje) cyklus tvorby buněk,
  • normalizuje (u starších lidí urychluje) "cestu" buněk na povrch kůže,
  • odstraňuje zrohovatělé, staré buňky na povrchu kůže.

Žádné antiperspirační hliníkové soli

Dr. Greg Henderson obecně o deodorantu říká: Při své praxi v pitevnách jsem sledoval obrovské mízní uzliny v podpaží zemřelých, na nichž byly útvary krystalů, a zjistil jsem, že se jedná o zbytky kosmetických protipotících přípravků. Právě tyto výrobky jsou častým předmětem diskuzí o tvorbě rakoviny prsu. Syntetické látky v nich obsažené mohou být jednou z příčin nádorového onemocnění. Již ve věku, kdy si začínáme prvně holit podramenní jamky, vzniká nebezpečí infekce, která pak negativně ovlivňuje činnost žláz.

Protože rakovina prsu zaznamenává v současné době obrovský nárůst a dávno již není jen výsadou žen, jsme věnovali vývoji deodorantu obrovské úsilí, jehož cílem byla naprostá čistota a bezpečnost. Nové a nové varianty tohoto výrobku však stále nesplňovaly náročný požadavek, a tak vývoj podpažního deodorantu trval celých 11 let. Na jeho konci však stojí vysoce kvalitní výrobek, který efektivně odstraňuje podpažní pachy a při tom je absolutně neškodný našemu zdraví. Důležité je, že neobsahuje žádné antiperspirační hliníkové soli ("aluminium chlorohydrate"), které dráždí kůži. Přípravek se může i pro Vás stát příjemným denním společníkem přinášejícím pocit čistoty a svěžesti.

Můžeme tedy říci, že kosmetika s vysokým obsahem aloe vera má omlazující účinky na pleť, vyživuje ji, ochraňuje a zkrášluje. Pokud hledáte přírodu a požadujete kvalitu, obojí najdete v sortimentu pro osobní péči. Napište si pro více informací - Váš osobní program.

Váš osobní program

Chcete se s námi poradit o tom, jak správně a zdravě jíst?
Rádi byste se dozvěděli více o způsobech hubnutí?

Vyplňte formulář ZDE