SUPERPOSTAVA

Detoxikace - vyzkoušejte ten rozdíl

Zpět

„Tři věci nás dle našich babiček uzdraví: méně bílé mouky, méně cukru a více česneku.“

Všichni žijeme v zamořeném životním prostředí, před kterým, žel, není úniku. Ovzduší je zamořené zplodinami z výfuků aut, průmyslových podniků, apod. Kvalita pitné vody je často zpochybňovaná. Půda je zase zamořená zbytky postřiků, aplikacemi pesticidů a umělých hnojiv. Ročně přijímáme do našeho těla několik kilogramů umělých barviv a množství různých chemikálií.

Uklízíte pravidelně svůj byt? Myjete si pravidelně svoje ruce a tělo? Samozřejmě ano.

Ale mysleli jste už někdy na to, že je načase si pouklízet svoje vnitřní části těla?

Detoxikací rozumíme proces, kdy se tělo zbavuje "jedů" – homotoxinů, uložených v lidském organismu. Tělo samo se snaží zbavit každého homotoxinu ve Vašem organismu několika způsoby. Tyto způsoby a fáze jakými tělo prochází si zde rozebereme.

  1. Tělo k vyloučení jedů používá sliznice. Homotoxiny se vylučují hlenem, slzením, pocením, močí, stolicí, menstruací. Většinou se projeví nervozita, neklid. Většina lidí si bohužel signálů svého těla v této fázi nevšimne, tělu nepomůže a svým špatným životním stylem tělu dále škodí a postupně přechází do druhé fáze.
  2. Tělo začíná s jedy vést opravdový boj. Pro tento boj si vytvoří zánět, a chce v ohni zánětu tento homotoxin spálit. Bacilům a virům se v takovém prostředí nedaří. Zánět je tedy chápán jako pomocník, kdy se tělo samo snaží o návrat do stavu zdraví. Tato fáze je velmi důležitá a mnohdy rozhodující pro další vývoj nemoci a zdraví. Často je to záležitost zcela nenápadná. Je provázena nepříjemnými jevy, bolestí, horečkou, různými kožními projevy, pocitem nevolnosti. Pozor ale! V okamžiku, kdy tyto příznaky potlačíme protizánětlivým prostředkem, se nám sice uleví - již není zánět, ale homotoxin, který měl být spálen nadále zůstává v těle. Na psychické úrovni se tato fáze projeví reaktivní depresí, hyperkinetickým syndromem.
  3. Když nestačí první ani druhý způsob pro vyloučení homotoxinů (jedů) z našeho organismu, tělo si začne ukládat tyto jedy do mezibuněčného prostoru, kdekoli v těle. Z počátku se jedná o přechodné stádium, které ovšem může přejít do stádia trvalého. Homotoxin se ukládá například do tukového vaziva – pak hovoříme o nadváze. Začnou se tvořit kameny, písek v ledvinách, ve žlučníku a v jiných žlázách. Tvoří se zácpa. Ve střevu se hromadí nestrávené zbytky potravy, nepotřebnéčástice, škodliviny. Ženy si stěžují na celulitidu (Celulitida). Tvoří se křečové žíly a hemeroidy. Velice se zatěžují játra, která musí tělo detoxikovat od alkoholu, nikotinu, syntetických prostředků, léků, těžkých kovů, amalgámu a jiných škodlivin.
  4. Homotoxin začíná narušovat vnitřní strukturu buňky a způsobuje poruchu funkce daného orgánu. Tady nastává poškození jater, ledvin, mozku, nervů, kloubů. Pacient hovoří o chronických zánětech, které ho souží. Do buňky se nedostává výživa, vázne buněčný metabolismus (Nutnost buněčné výživy).
  5. Dochází k degeneraci tkáně. Vznikají choroby jako cukrovka, roztroušená skleróza, Bechtěrevova choroba, artróza, fibróza, osteoporéza, syndrom anginy pectoris.
  6. Rozpad tkáně, destrukce, rakovinné bujení.

Pro účel detoxikace nabízíme produkty, které postupně vyloučí z Vašeho těla všechny balastné látky a smetí, které se za dlouhé roky nashromáždily. Rozdíl mezi Vaším vnitřkem před a po užívaní našeho produktu je jako mezi močálem a horským jezírkem. Pro více informací nás kontaktujte - Váš osobní program.

POZOR! Tuk je největší zásobárnou jedů, pokud začneme detoxikaci (půst), spaluje se tuk a uvolňuje se obrovské množství jedů, které ovlivňují tělesný chod!

Váš osobní program

Chcete se s námi poradit o tom, jak správně a zdravě jíst?
Rádi byste se dozvěděli více o způsobech hubnutí?

Vyplňte formulář ZDE